Talaash izle Full HD Altyazılı | Aamir Khan Filmleri

Film Bilgileri488izleme
Talaash izle Full HD Altyazılı | Aamir Khan Filmleri

Talaash izle, Talaash full izle, Talaash altyazılı izle filminde geç ıssız bir yolda gece araba süren tanınmış aktör Armaan Kapoor arabası ile birşeye yetirmek için oldukça hızlı bir şekilde gider. Ancak arabasının kontrolünü kaybederek ve araba denize uçar. Armaan Kapoor orada can vermiştir. Müfettiş Surjan Shekhawa Armaan’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlar. 8 yaşındaki oğlu Karan ise bir aile gezisi sırasında yakınlar bölgede boğulmuştur. Bu süreçten sonra Surjan’ın Talaash izle filminde kişisel hayatı karışıklık içindedir. Karısı Roshni halâ oğlu Karan için yas tutar. Surjan oğlunu kurtaramadığı için büyük bir suçluluk psikolojinde bulunmaktadır. Surjan araştırmalarında Armaan kazasının olduğu gecede Armaan’nın çok yüksek miktarda paranın yanında nakit olarak bulunduğunu öğrenir. Bu paranın neden yanında bulunduğunu araştıran Armaan bir şantajcıya para kaptırdığı sonucunu çıkarır.

Her şeyin Başladığı Yere Dönüş

Üç yıl önce, Shashi Armaan ve arkadaşı Sanjay Kejriwal  Armaan’ın ölümünden öğrendiğinde, Shashi nakit parayı ve Mallika adlı bir metnin arkasında bırakıyor. Shashi Sanjay’a şantaj yapmaya başlar. Panik halinde, Sanjay Shashi’yi öldürmek için bazı haydutlar çalıştırır. Tehmur, Shashi’nin cinayetiyle birlikte Sanjay’a şantaj yapmak için eski sim kartını kullanmaya başlar. Roshni bir teselli arar. Bir gece Rosie ile tanışır. Rosie aracılığıyla, Surjan, Shashi’nin davayla olan bağlantısını bulur. Polis şantajın bedeli ve bir DVD ile birlikte Shashi’nin cesedini bulur. DVD’de Armaan’ın ve arkadaşlarının bir kızla birlikte bir otelden ayrıldığı utanç verici CCTV çekimlerini içeriyor. Armaan’ın fahişeliğe olan bağlarından inandığı Surjan, araştırmasını Hotel Lido yakınlarındaki gecekondu bölgelerine odaklıyor. Surjan daha fazla bilgi için Nikhil’e yaklaşmaya çalışıyor ancak olaydan üç yıl önce Talaash alt yazı izle filminde Nikhil’in beyninde öldüğünü öğreniyor. Roshni ile yapılan ateşli bir tartışmadan sonra Surjan onu Rosie’ye gönderir ve Rosie onu Lido’ya götürerek onu sakinleştirir. Tüm Sırlar Açığa Çıkıyor

Tehmur, Sanjay’ın istihdamında iki haydut tarafından öldürülür. Haydutlardan biri polis tarafından yakalanıp Sanjay’ın hem Şasi hem de Tehmur cinayetlerinin arkasında olduğunu ortaya çıkartır. Surjan, Sanjay’ı tutuklar, Sanjay, Armaan ve Nikhil, Nikhil’in doğum gününü kutlamak için bir eskort aldığını üç yıl önce itiraf eder. Sürüş sırasında Nikhil arka koltukta kızla yakın temasa girer. Araba kapısı kazayla açılır, hem Nikhil’i hem de kızı araba yola fırlatır. Her ikisi de ağır yaralanır.  Armaan ve Sanjay Nikhil’i hastaneye giderler. Skandaldan olmaması nedeni ile kızı bırakıp oradan uzaklaşırlar. Bununla birlikte, Shashi, kızın öldüğünü ve üçünün kendisiyle birlikte gitme imkânı olduğunu söyler. O günden beri Shashi, şantaj yüzünden para göndermeye başlar. Surjan çekimleri tekrar izler ve kızın Rosie olduğunu fark eder. Sanjay’ı karakola götürürken, Armaan’ın trafik kazasında bulunduğu yola yaklaşır. Hem Surjan hem de Sanjay, Rosie’yi ayakta onları bekler görür. Armaan’ın kazasının yeniden planlanmasında, Sanjay arabayı denize doğru itiyor. Sanjay çoktan öldüğünde, Surjan kendini arabadan çıkarmaya çabalar. Muhteşem oyunculuğu ile Aamir khan filmleri arasında Talaash filmi gerilim ve psikoloji ağırlıklı film olarak sınıflanmaktadır.

  • IMDB Puanı:8.0
  • Yönetmen Adı:Reema Kagti
  • Oyuncular:Aamir Khan , Kareena Kapoor , Rani Mukherjee , Nawazuddin Siddiqui , Rajkummar Rao
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Aamir Khan , Farhan Akhtar
  • Yapım Yılı:2012 - Hindistan
  • Senaryo:Farhan Akhtar , Zoya Akhtar , Reema Kagti , Anurag Kashyap
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:26-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -