Sarfarosh izle Full Altyazılı Tek Parça 720p

Film Bilgileri1.926izleme
Sarfarosh izle Full Altyazılı Tek Parça 720p

Sarfarosh izle, Sarfarosh full izle,Sarfarosh altyazılı izle filminde Hinditanda silah kaçakçılığının nhat safhada olduğu dönemlerde Hindistan ve Pakistan devletleri arasında bu yüzden ilişkler bozulmuştur. Pakistan tarafından gizli ajanların iş birliği çerçevesinde Hindistan’a birçok kaça silah sokulmuş ve ülkede bulunan kabileler arasına bu silahlar dağıtılarak kabileler arasında adeta bir savaşa başlatılmıştır. Bu savaşta kardeşini kabeden Aamir Khan izle filminde aynı zamanda çatışmadan babası da ağır yaralı olarak çıkmıştır. Savaşın kabilerler arasında olmadığını aslında dış güçlerin desteği olarak sağlandığını öğrenen kahramanımız, Hindistn ordusuna kabul ederek çeteler ile savaşmaya ant içer.  Aksiyon ve gerçeklik içeren Sarfarosh izle filminde

Aksiyon Dolu Sahneler İle Sarfarosh

Hindistan’da görev alarak silah  görevlisi konumunda olan Bala, silah kaçakçılığı ile gelen tüm silahları Veeran’a teslim eder.  Veeran ve arkadaşları gelen silahlar ile  Hindistan’da büyük bir düğünün kaonvoyuna saldırırlar.  Düğün konvoyunda bulunan kadın ve çocukları acımaszıca öldüren Veeran ve çetesi  iz bırakmadan kaçar. Bu büyük katliamdan kimin sorumlu olduğunu bulmak için büyük bir çalışma başlatan Hindistan hükümeti, katliamın arkasındaki isimleri bulmaya çalışır. Kökenlerinin Pakistan’da bulunan bir çeteye ulaştığını öğrenen hükümet,  Mumbai’de özel bir ekip kurularak Sarfarosh alt yazı izle filminde bu caniler ile savaşma kararı alır.  Askerler  ilk olarak ülkeye silahların nasıl girdiğini öğrenmek amacı ile yaptığı çalışmada Bala ismini öğrenir. Bala’nın peşine düşen ekip, Bala’nın aldığı istihbarat sonucunda  onu kaçmasını izlerler. Bala tutuklanmaktan kaçarak izini kaybettirir. Askerler içinde bulunan Ajay, Mumbai’de şarkıcı olan Gulfam Hasan’a aşık olur. Tüm olumsuzluklarına rağmen git gide  ilişkileri iyiye giden bu çift oldukça mutludurlar. Aamirkhanfilmleri.org sunar.

Sarfarosh izle

Gulfam bir Hintli olmasına rağmen Pakistan’da yaşamının büyük bir bölümünü geçirmiş bir kadındır. Pakistan vatandaşlarının Hindistan’da yaşam konusunda problemleri bulunmaktadır. Bu arada katilleri bulmak için kurulmuş olan ekipte işler hiçde iyi gitmemektedir. Ekipte müfettş olan Salim ekipte bulunan iki subayın ölmesinden dolayı üstelerini sorumlu tutarak ekipten ayrılma kararı alır. Ayrıca Salim dürüst ve namuslu bir ajandır. Ancak  müslüman olması nedeni ile Hindistan’da müslümanlara karşı olan tutumdan kendisi de pay sahibi olur. Ekipten ayrılmasını da müslüman olmaya bağlıyan Salim’in üstleri müfettişe büyük bir suçlama yaparlar. Ekipe yeni giren Ajay kardeşi ve babasının ölmesi nednei ile oldukça öfkelidir. Ekipte sadece Salim ile çalışmak isteyen Ajay ne yapsa bir türlü Salim’i ikna edemez. Bir yandan da ilişkileri ilerleyen Gulfam Ajay’a bişey olmasından korkar. Ajay sevgilisi hakkında gerçekleri bilmez. Gulfam Hintli bir sanatçı gibi davransa da aslında Pakistan adına çalışan bir ajandır. Gulfam Hindistan’da iç karışıklığa sebebiyet veren kabileler arasındaki savaşın bizzat çıkasını sağlayan kişilerden biridir. Bir dram, aksiyon ve verilim adına herşeyi bulacağınız Aamir khan filmleri izle içinde Sarfarosh 1999 yılı yapımı bir filmdir.

  • IMDB Puanı:8.1
  • Yönetmen Adı:John Mathew Matthan
  • Oyuncular:Aamir Khan , Naseeruddin Shah , Sonali Bendre , Mukesh Rishi , Akash Khurana
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:John Mathew Matthan
  • Yapım Yılı:1999 - Hindistan
  • Senaryo:John Mathew Matthan
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:25-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -