PK izle Altyazılı Full HD Aamir Khan Filmleri

Film Bilgileri627izleme
PK izle Altyazılı Full HD Aamir Khan Filmleri

PK izle, PK full izle, PK altyazılı izle filminde bir insansı yabancı yeryüzünde bir araştırma misyonu çıplak olarak dünyaya gelir. Ama onun uzay gemisi uzaktan kumanda çalındığından dolayı dünyada mahsur kalır. Jaggu Hindistan’da yaşayan bir TV muhabiri dir. Jaggu Peekay izle filminde uzaylıyla tanışır ve “kayıp” Tanrılar hakkındaki broşürleri dağıtımı için ilgisini çeker. Bir toplama kutusundan para almayı denediğinde, güvenini kazanarak onu kurtarır. Uzaylı, ona başka bir gezegenden bir araştırma bilim adamı olduğunu söyler. Jaggu Halkı giyinme, din ya da sözlü iletişim hakkında hiçbir şey bilmediğini fark eder. El ele tutuşarak fikirleri aktarırlar. Yabancı Jaggu’nun sayesinde tüm bu bilgileri öğrenir. Yanlışlıkla bir kamyon tarafından vurulduktan sonra, yabancı bandmaster Bhairon Singh ile arkadaş olur. Uzaylılar, insanların ellerini tutarak iletişim kurmayı öğrenmeye çalışıyor ancak insanlar onu sapık olduğuna inanarak onu kovalarlar.

PK izle

Bhairon uzaylıyla bir konuşma yapıyor ve hırsızın Delhi’de olabileceğini söyler. Uzaylı Peekay, Yeni Delhi’ye gitme kararı alır. Tüm insanların garip davranışları yüzünden sarhoş olduğunu anlar. İnsanlar ona sadece “Tanrı” nın uzaktan kumandasını bulmasına yardım edebileceğini söylemişlerdir. PK içtenlikle her uygulayan Hintli din adamına boşuna “Tanrı” bulmaya çalışırken bulur. Daha sonra, Tapasvi’nin Peekay alt yazı izle filminde Tanrı’nın bir armağan olduğunu iddia eden uzaktan kumandanın olduğunu ve uzaktan kumandayı iade etmeyi reddettiğini söyler. Jaggu PK’ye uzaktan kurtulacağını ve eve dönebileceğini anlatır. PK, Tapasvi ve diğer tanrıçaların Tanrı ile iletişim kurmak için bir nevi yanlış yolu izlediklerini anlar. Bu nedenle halka anlamsız ritüellerde bulunamamaları konusunda uyarmak ister. Ancak bu beklediği gibi kolay olmayacaktır. Aamirkhanfilmleri.org sunar.

PK full izle

Bu arada Bhairon Peekay’dan kumandayı çalan hırsızı bulur. Peekay ile iletişime geçerek onun yanına Yeni Delhi’ye geleceğini söyler. Ancak Bhairon bombardıman sonucu saldırıda ölürler. Peekay terör saldırılarının Tanrı adına yapıldığını öğrenir. Tapasvi hava üzerinden PK ile yüzleşmeye karar verir. Tapasvi, PK’ye “doğru numaranın” ne olduğunu sorar. PK, “bizi yaratan Tanrı” nın insanların inanması gereken tek kavram olduğunu ve diğer “yinelenen Tanrılar” ın insan tarafından yaratıldığını söylüyor. Tapasvi, Peekay’ın düşüncelerine kulak asar ve Tanrı’dan uzaklaşmayacağını Tanrı’nın bunu istemeyeceğini öğrenir. İnsanları Tanrılardan çekmeye çalıştıklarını ve Tanrılarının onlardan uzaklaştırılmasını istemeyeceğini söyler. Tanrı ile doğrudan bağlantılı olduğunu iddia ediyor ve Sarfaraz’ın ihanetini Müslümanların yalancı olduğunu ispatlamaya yönelik tahminde bulundu ancak PK buna katılmaz. PK, Sarfaraz’ın mektubu yazmadığını fark eder. Sarfaraz’ın hala onu sevdiğini ve hattını şimdi Lahor’da yaşayan Sarfaraz’a gönderdiğini söyler. Jaggu ve Sarfaraz yeniden bağlanır ve Tapasvi PK’nin uzaklığına geri dönmek zorunda kalırken, aynı zamanda Hindistan’ın tümüne, “öngörüleri” ile Jaggu ve Sarfaraz’ı kırmayı planladığı için maruz bırakılır. Bu arada, PK Jaggu’ya aşık ama Sarfaraz’ı sevdiği için ona söylemeyk istemez. Birden fazla ses bandını tek başına sesi ile doldurarak, eve giderken iki kasedi bantla ve ekstra pillerle doldurur. Ayrıldıktan sonra, Jaggu onun hakkında bir kitap yayınlar. Film gerçek hayat ile kurgu hayatın arasındaki farkındalıkları insanlara göstermeye çalışan bir senaryoya sahip olup, Aamir khan filmleri arasında başyapıt olanfilmlerdendir.

  • IMDB Puanı:8.9
  • Yönetmen Adı:Rajkumar Hirani
  • Oyuncular:Aamir Khan , Ranbir Kapoor , Anushka Sharma , Boman Irani , Sanjay Dutt
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Aamir Khan , Rajkumar Hirani
  • Yapım Yılı:2014 - Hindistan
  • Senaryo:Rajkumar Hirani , Abhijit Joshi
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:02-02-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -