Mumbai Dairies (Dhobi Ghat) izle | Aamir Khan Filmleri

Film Bilgileri797izleme
Mumbai Dairies (Dhobi Ghat) izle | Aamir Khan Filmleri

Mumbai dairies izle, Mumbai dairies full izle, Mumbai dairies türkçe altyazılı izle filminde Arun, kendi halinde bir sanatçıdır. Mumbai’de düzenlenen bir sergiye Arun’da katılmak ister. Onun sergideki fotoğraflarına görmek için ABD’den Shai adında bir kadın gelmiştir. Arun ile tanışan Shai onunla yakınlaşma içerisine girer. Aralarında tek gecelik ilişki geçer. Ertesi sabah Arun bu ilişkiyi devam ettirme konusunda isteksizdir. Ancah Shai Dhobi Ghat izle filminde kandırıldığını düşünür ve Arun’a büyük bir öfke ile karşılık verir. Arun ertesi gün yeni bir eve taşınma kararı alır.  Taşındığı evde küçük bir kutu bulur. Bu kutunun ambalajını açarken içinde bu evde daha önce kalmış olan kiracının bıraktığı bir not bulur. Notun yanı sıra gümüş zincir, yüzük ve 3 adet video kasedi bulur. Bunları bırakan kişinin ise Yasmin adında bir kadındır. Kasetler, Yasmin’in kardeşiyle iletişim kurduğu video günlükleri olduğu anlaşır. Kasette, genellikle mutlu olan anlar ve Arun’un şu an işgal ettiği apartmanını gösteriliyor.

Mumbai dairies izle

Ertesi sabah, Arun’a müdürü tarafından bir haber gelir. Sanatı ile etkileyici sanat satıcılarının Sidney’de eserleri bulunan bir galeri açmaya karar verdikleri bilgisi Arun’a verilir. Arun, Avustralya’ya yerleşen eski karısını ve çocuğunu göreceği için bu teklifi büyük bir istek ile kabul eder. Yeni sergi için yeni çalışmalara Arun çoktan başlamıştır. Munna Sahi ile tanışarak Dhobi Ghat alt yazı izle filminde onunla dostluğu ilerletmiştir. Bir Hintli olarak Mumbai’yi Shai’ye gezdiren Munna Sahi’nin fotoğraf çekmesine yardım eder. Bu arada Arun, Yasmin’in kasetlerini izlemeye devam eder ve izlediği sürece Yasmin hakkında daha detaylı bilgiler elde etmeye başlar.  Yasmin hayatı ve eşi hakkında tüm bilgileri öğrenmiştir.  Bu arada Shai Arun’u yeni adresinden alarak iş için çalışmalara başlarlar. Shai’nin babası inşaat şirketi olan bir iş adamı olarak Arun’un evinin karşısında bir bina inşaatına başlar. Burada bulunan  Shai, Arun’un farkında olmadan Arun’un fotoğraflarını şantiyede çekmeye başlar. Munna, filmlerde çalışmak için tüm hayatını öne koymaya devam eder.  Bir yandan da hayatına devam eden Munna çamaşırhanedeki işine devam eder. Hindistan Mumbai Gerçeği

Shai’ye arkadaşlığına devam eden Munna ona Mumbai’nin farklılıklarını göstermeye devam eder. Sahi’nin aklındaki şey Mumbai’nin günlükleri olarak bir yazı çıkartmaktır. Bir gece Munna fare öldürme işinde iken Shai onu görüp resmini habersiz çeker. Bunu gören Munha oradan hızlıca uzaklaşır. Bu arada büyük bir merakla bulduğu kasetleri izlemeye devam eden Arun nihayet Yasmin’in son kasedine gelmiştir. Videoda Yasmin kocasının evlilik bir ilişkide olduğunu hissetmesi ve sonra gelişen olayları anlatır. Yasmin videonun sonuna doğru intiharın eşiğine gelir ve intiharı planlamaya başlar. O sırada Arun büyük bir gerçekle sarsılır. Bulunduğu oda da Yasmin’in kendisini asmış olacağı düşüncesi ile sarsılan Arun videonun devamını izleyemez ve bulunduğu odayı terk ederek dairedeki diğer odaya doğru gider. Dhobi Ghat filmi Aamirkhanfilmleri.org arasında farklı senaryosu ile göz doldurmaktadır.

  • IMDB Puanı:7.5
  • Yönetmen Adı:Kiran Rao
  • Oyuncular:Aamir Khan , Prateik Babbar , Monica Dogra , Kriti Malhotra , Kitu Gidwani
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Aamir Khan , Kiran Rao
  • Yapım Yılı:2010 - Hindistan
  • Senaryo:Kiran Rao
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:20-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -