Luck By Chance izle Altyazılı Full HD | Aamir Khan Filmleri

Film Bilgileri867izleme
Luck By Chance izle Altyazılı Full HD | Aamir Khan Filmleri

Luck by change izle, Luck by change full izle, Luck by change altyazılı izle filminde Vikram Abhimanyu komşusu, genç oyuncu Sona Mishra’a karşı duygusal hisler belirler. Sona, küçük zamanlı yapımcı Satish Chowdhury metresidir ve ona filmde rol alacağı sözünü vermiştir. Bu arada bölgesel filmler için küçük bölgelerde çalışmaktadır. Sona, Satish’in yeni projeye finansman sağladığını ve kendisini ikinci kahraman olarak atmasını beklediğini fark eder. Ancak yeni bir yüze ihtiyaç duyduğunu söyler ve birçok bölgesel filmde rol aldığından Luck by change izle dolayı artık farklı bir yüz ile çalışmak istediğini söyler. Satish karısına bakma için içeri girdiğinde Sona’nın ağladığını fark eder ve neden ağladığını sorar. Sona, her zamanki gibi hem onu ​​hem de Satish’in üzmemek için evdeki sıkıntı hakkında bir yalan uydurarak cevaplar.

Luck by change izle

İşler İyice Karışıyor

Vikram Romy’nin yeni filmi için kısa listeye alınır.  Neena, Nikki filmi için oyuncu kadrosu, altın çağında büyük bir sinema oyuncusu olur. Vikram’ın seçmelerini görür ve daha önce nerede olduğunu hatırlamaya çalışır. Vikram bir zamanlar bir film kardeşlik partisinde ona yaklaşmaya çalışmıştı. Vikram, seçmelere filmin başında olacağı ve Neena’nın seçme ihtimalini gördüğünü söyler.  Evde, Neena’nın oynadığı her filmi görür ve onun cazibesi ve eseri hakkında bilgi sahibi olması onu etkiliyor. Geçmişte yapılan tavsiyeleri hatırlatan Vikram, aşırı oynayan oyunculuk yönetmeni tarafından reddedilen yarışmacı bir oyuncunun ego başarıyla işe başlar. Sette Vikram giderek kurnaz bir hale gelir. Nikki ise onun tarafından vurularak ve annesi uyandırdığı sırada bir gece onun odasına gizlice girmeye çalışır. Vikram olanlar karşısında daha fazla dayanamaz ve bu ikili arasında gizli bir aşk yaşanmaya başlar. Neena birkaç günlüğüne işyerinde ayrılmak zorunda kaldığından bu durumun daha da zorlaştığını fark eder. Vikram Nikki’ye kız arkadaşı olmadığını söyler. Sona, oyuncu Vikram’ı şaşırtmak için kaldıkları otelde filmde de çalışan arkadaşı Luck by change altyazılı izle filminde Vikram ve Nikki arasında oluşan ilişkiden dolayı uyarır.  Vikram ilişkide bulunduğu için arkadaşının uyarılarında umursamaz.  Neena, bu ikilinin aralarında bir şeylerin olup olmadığını sonunda anlar ve bunu avantaja çevirmek için birbirlerine yakınlıklarını basının ve halkın bilgisine sunmamasının karşılıklı yarar sağlayacağını anlamalarını sağlar. Tüm Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Bu arada Mumbai’de olayla ilgili haber sızar. Bir dergide yayınlana makale de her şey açığa vurulur. Neena çok üzülür ve dergi editörüne kızar.  Nikki’ye Vikram’dan uzak durmasını söyleyerek tehdit eder. Vikram ve Nikki kavga ediyor ve Vikram, makalenin sorumlusu o olduğuna inandığı için Sona’yı gösterir. Vikram üne kavuşur. Sona ile geri dönmeye çalışıyor, ancak ona sadece bencil olduğu ve suçlu hissettiği için onunla birlikte olmak istediğini anlatır. Vikram red eder ve hayatından tamamen çıkarır. Hint sinemasının birçok isminin buluştuğu filmde Amir khan izle arasında olan Luck By Change oldukça farklı senaryosu ile karşımıza çıkıyor.

  • IMDB Puanı:7.4
  • Yönetmen Adı:Zoya Akhtar
  • Oyuncular:Aamir Khan , Shahrukh Khan , Kareena Kapoor , Rani Mukherjee , Hrithik Roshan
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Farhan Akhtar , Zoya Akhtar
  • Yapım Yılı:2009 - Hindistan
  • Senaryo:Zoya Akhtar , Javed Akhtar
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:20-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -