Ghulam izle Full HD 1080p Altyazılı Tek Parça

Ghulam izle

Şaşırtıcı derecede şiddetsiz Ram Lakhan’ın ardından aşırı şiddet içeren Ghulam’ı (“köle”) filmi Aamir khan filmlerinden birisi olup sizlerde buradan izleyebilirsiniz. Bu sinir bozucu film, atasözünü “küçük bir kıvırcık küçük kız” iyi olduğunda, çok iyi, ama zayıf anları gerçekten korkunç atasözüne çok uyuyor.

Ghulam izle filminde Siddhu (Amir khan), Siddhu’nun bir oğlu olduğunda şiddetli bir ölümle öldürülen bir kerelik bir özgürlük savaşçısı olan babasının (Dalip Tahil) rahatsız edici anılarıyla avlanan, bazen bir amatör boksör, küçük bir suçlu ve dağınık bir büstondur. Siddhu’nun Dongri mahallesi, Ronnie’nin teklifini yapmaktan çekinen herkese mesajlar ve kaba yığınlar gönderen Siddhu’nun ara sıra görev yapmasına neden olan sersemletici gaspçı girişimci Raunak Singh veya “Ronnie” (Sharat Saxena) tarafından terörize edildi. Alisha (Rani Mukherjee) adlı üzücü bir genç kadının kalbini kazandıktan sonra, Siddhu, karanlık durumdaki üyeleri Ronnie’ye karşı hukuka aykırı davranmaya çalışan Hari adlı bir sosyal hizmet uzmanıyla (Akshay Anand) tanışır. Farkında olmadan Hari’yi Ronnie’nin koyduğu bir tuzağa düşürdükten sonra Siddhu, Hari’nin davasını ele geçirmek için esinlenmiştir. Fakat Siddhu’nun kardeşi Jai (Rajit Kapoor), Siddhu’ya babalarının Siddhu’nun hatırladığı en iyi adam olmayabileceğini hatırlatır ve Siddhu’nun haklı inançlarının temelini sorgulamaya çağırır. Ghulam full izle filmini sizlerde aamirkhanfilmleri.org aracılığı ile tek parça izleyebilirsiniz.

Ghulam full izle

Gulam’ın en kötü kısımları o kadar kötüydü ki, izlemek zor. Bir efsanevi adamın utanç verici bir hüzünlü karikatürünü barındıran motosiklet çetesi yeteri kadar kötü ve çetenin filmin sonuna doğru tekrar ortaya çıkışı özellikle aptalca. Şiddet dolu sahneler çok sayıda ve son bulamadı – Siddhu’nun filmin zirvesinde Ronnie ile yaptığı gösteri özellikle ihtimal dışı ve vahşi. Filmlere yıldız derecelendirirsem, bir boks maçına sahip herhangi bir film otomatik olarak en az bir yıldız yerleştirilir. (En azından Ghulam’da, boks maçı aslında boksuyla ilgili filmlerin dayanılmaz film türünde olduğu gibi, gerçek başarı için bir vekil değil, daha kötüsü, geri çekilme olmaktan çok, hoşa gitmeyen bir şey.

Ghulam altyazılı izle

Ghulam, iki kardeşin iyi dövüşmüş karakterizasyonunda biraz tezatla itilir. Jai, gözlük ve kakikler içinde temiz kesilmiş, eğitimli bir kardeş. Siddhu’nun deri ve zincirleri ile kabaca tezat oluşturuyor ve kaba Tapori lehçesi – tüm görünüşlerine karşı, Siddhu’nun babalarının “gözlemlenen efendisi” nin ideal hafızasına çok benziyor. Yine de Jai, bu sınıfın ve eğitimin Ronnie’nin muhasebecisi olarak çalışmasına, zorbanın kitaplarını pişirmeye ve aşırı kazançlarını aklamak üzere koymasına neden oluyor. Siddhu, tüm sert tepkilerinden ötürü, basmakalıp hoşa gider (biraz kolay) bir dönüşüme uğradığında, daha fazla kalbi ve daha saf vicdanı ispat eder. Kurtuluş fantezisini, çatı katı hapishanesinden besleyen kötü çocukları cezbeden çeken Alisha bile, yalnızca bir rakibin hayatını kurtararak gerçek doğasını gösterdikten sonra Siddhu’ya düşüyor. Siddhu 1970’lerde Amitabh Bachchan tarafından mükemmelleştirilen Angry Young Man karakterinin ve Ram Lakhan’da Anıl Kapoor tarafından şekillendirilen Tapori hilekarının torunudur. Ghulam izle filminde Siddhu’nun büyük bir zaferi, Mahkemede Ronnie’ye karşı tanıklık yapmak için cesaretini toplamaması değil, Hari’nin doğru işi biraz kırmızı bir ringa torbası olduğu ortaya çıkıyor; Komşularını Ronnie ve çetesinin fiziksel ve şiddetiyle yenilgiye uğratmasını teşvik ediyor. Bana ve emredilen Batı perspektifine göre, bu zaferin şiddeti tatmin edici değil. Ancak çoğunlukla Hint filmleri öğrencisi olarak yaptığım gibi, hedef kitleniz olmadığımın ve benim şahsen düşündüğüm şeyin, doğru yolun Ronnie’den hoşnut edildiği insanlar için en etkili rotanın olmayacağını kabul etmek zorundayım. Filmde Ronnie’nin davası, Siddhu ile olan iklimsel çatışmasını kuran bir hafta sonu için ertelendi; Gerçek hayatta, terör saltanatını sürdürecek olursak, yavaş bir adalet tekerleği için on yıllar ya da daha fazla bir süre boyunca sürüneceği daha olası bir sonuç olduğunu biliyorum. Ve bu yüzden şiddetli çözüm, belki de Ghulam’ın Hint izleyicileri için geçerli olan tek çözümdür.

Yıldızların çekiciliği filmi de çok uzun bir yol kat ediyor. Amir khan’ın performansı, her zamanki gibi, hem fiziksel hem de ruhsal ve Rani Mukherjee, yine de çok gençken, tamamen şirin. Temyiz filmi, Aamir’in kendi parçasını söylediği ve sevimli olduğu filmin en iyi şarkısı “Aati kya Khandala” da vurgulanıyor; Buda heykelinin yanında dans ederken onu çok seviyorum. İsviçre’de çekilmiş sahnelere sahip romantik şarkılardan sadece bir tanesi değil, daha az etkili ama yine de keyifli olan iki şarkısı var. Küçük karakterlerden özellikle Akshay Anand’ı Hari olarak, Sharat Saxena’yı Ronnie olarak sevdim (damar darbesi apopleksisi biraz abartılmış bir karakterle oldukça iyi). Ayrıca Siddhu’nun avukatından (Mita Vasisht) çok memnun oldum. Performansı, oyunculuk okulunda “Shabana Azmi” dersleri verdiklerinde beni merak ediyor; Eğer öyleyse, o stu var gibi görünüyor. Bir diğer Aamir khan filmi olan Akele hum akele tum izle filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Film Bilgileri750izleme
Ghulam izle Full HD 1080p Altyazılı Tek Parça
  • IMDB Puanı:8.4
  • Yönetmen Adı:Vikram Bhatt
  • Oyuncular:Aamir Khan , Rani Mukherjee , Sharat Saxena , Akshay Anand , Dalip Tahil
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Mukesh Bhatt
  • Yapım Yılı:1998 - Hindistan
  • Senaryo:Anjum Rajabali
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:10-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -