Fanaa izle Altyazılı Full HD Amir Khan Filmi

Film Bilgileri1.111izleme
Fanaa izle Altyazılı Full HD Amir Khan Filmi

Fanaa izle, Fanaa full izle, Fanaa altyazılı izle filminde Zooni doğuştan kör olan bir kızdır. Arkadaşları ile mutlu bir şekilde bir olculuğa çıkan Zooni Rehan adında bir rehber ile tanışır. Kör olmasına rağmen Rehan ile yakınlaşmanın farkında olan Zooni, Rehan’a tüm uyarılara rağmen Fanaa izle filminde aşık olur. Arkadaşları Zooni’yi Rehan hakkında uyarmasına rağmen, Zooni hislerine engel olamaz ve Rehan’a aşık olmaya karşı koyamazlar. Birlikte yalnız kaldıkları gecede Rehan ve Zooni birlikte olurlar. Gecenin sabahında ise her şey yolundadır. Ancak kısa bir aradan sonra bir haber gelir ve Zooni Rehan’dan bir haber alamaz. Rehan’ın nerde olduğuna dair kimsenin bir fikri yoktur. Tü aramalarına rağmen Rehan’ı bulamayan Zooni tüm umudunu kestiği sırada Rehan’dan gelen haber ile sarsılır. Rehan bir bombardımana kurban gitmiştir. Cesedin tanımlanması Zooni’yi çağırırlar. Fakat Zooni kördür. Sadece dokunarak Rehan’ı tanır. Rehan artık hayattan tamamen girmiştir.

Fanaa izle

Pakistan ile Hindistan arasında ki anlaşamama günden güne devam eder. İki ülke de diğerinin varlığından rahatsızdır. İki ülkede görünürde olmasa da ajanlar arasında büyük bir savaş vardır. Rehan’ın öldüğü bombardımanda Rehan ile birlikte birçok insanda yaşamını kaybetmiştir. Bu ve bunun gibi bombardımanın gerçekleşmesinde alt yapıdaki isimleri araştıran özel istihbarat ajanı bomba patlama tehdidi ve sorumlu grup, IKF olarak bilinen bağımsız bir kurumdur. IKF’ye yardım eden birinin içlerinde olduklarına ve bu işin o kimse tarafından düzenlendiğine inanıyor. Adamın, bomba patlamasını harekete geçiren Rehan, sonra Zooni’nin kendisini aramaya gelmeyeceği şekilde ölümünün sahte olduğu ortaya çıkıyor. Zooni’yi sevdiğini hala hisseden Rehan, aynı zamanda tehlikeli hayatından dolayı bir daha onu asla göremeyeceğini Fanaa alt yazı izle filminde kabul ediyor.

Fanaa altyazılı izle

Yedi yıl sonra Rehan, IKF için başka bir görevde bulunan bir Hint ordu kampında gizli görevdedir. IKF bir nükleer silah elde etti ve ancak ordunun elinde bulunması dolayısı ile bu silahın kullanımı sağlanacaktır. Rehan bu büyük silahı çalmayı başarır. Ancak Hindistan özel kuvvetlerinde çalışan Tyagi bu planı anlar ve Rehan’ı durdurmak için güçler gönderir. Devam eden çatışmada Rehan ağır yaralanır. Çatışmadan yaralı olsa da kurtulmayı başaran Rehan çatışma bölgesinden kaçarak kurumaya çalışır. En yakın bölgede bulunan ısısız bir ev gözüne çarpar ve bu evin kapsını çalar. Kapının açılması ile o evin Zooni’nin evi olduğu ortaya çıkar. Ayrıca Rehan’in sözde ölümünden sonra Zooni’nin Rehan’ın oğlunu dünyaya getirmiştir. Zooni ve babası gerçek kimliğini bilmese de Rehan’ı yaşadığını düşünerek onu kurtarırlar. İlk başlarda birbirlerine uzak olsalar da Zooni’nin babası ve oğlu Rehan ile çok güzel bir arkadaşlık ortaya çıkartırlar. Ancak Rehan kimliğini daha fazla gizleyemeyecektir. Bollywood’un dünyaca isimlerinin rol aldığı Fanaa filmi Aamir Khan filmleri arasında zirve sıralarda kendine yer bulmuştur. Sizlerde Aamir khan filmleri sayfasından diğer Aamir khan filmlerini izleyebilirsiniz.

  • IMDB Puanı:8.9
  • Yönetmen Adı:Kunal Kohli
  • Oyuncular:Aamir Khan , Kajol , Lara Dutta , Tabu , Kiron Kher
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Yash Chopra , Aditya Chopra
  • Yapım Yılı:2006 - Hindistan
  • Senaryo:Shibani Bathija
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:30-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -