Dil Chahta Hai izle Full Altyazılı | Aamir Khan izle

Film Bilgileri5.627izleme
Dil Chahta Hai izle Full Altyazılı | Aamir Khan izle

Dil chahta hai izle, Dil chahta hai full izle, Dil chahta hai türkçe altyazılı izle filminde çocukluktan beri olan 3 yakın arkadaşı konu alan  Kalbin Arzusu izle filminde bu 3 arkadaşın isimleri Akash, Samir ve Sid’dir. Çok yakın arkadaş olmalarına rağmen bu üç kafadarın karakterleri birbirlerinden tamamen farklıdır. Akash sevgiye inanamaz ve yaşadığı ilişkilerin tamamı 2 ya da 3 haftalıktır. Samir ise Akash ile zıt bir karaktere sahip olup, sevgiye inanan ve oldukça romantik bir insandır. Oldukçada şaşkın bir kişiliğe sahip olan Samir çok duygusal bir karakter olarak gösterilmektedir. Aralarında en olgun olan ve aynı zamanda sanatçı kişişliği ile ön plana çıkan kişi ise Sid’dir. Ne çok duygusal ne de fazla romntiktir. Hayatta tek düşüncesi sanat ve eserleri olan Sid’in oldukçada çalışkan bir kişiliğe sahiptir. Hepsi birbirnden farklı kişiliğe sahip olan bu üç arkadaş aslında birbirlerini tamamlayan bir bütünün parçasıdır.

Dil chahta hai izle

Özel hayatlarında kız arkadaşlarıda bulunan Akash ve  Sid aralarında bir plan yaparlar. Yalnız Samir’in kız arkadaşı yoktur. Plana göre üç kafadar ve kız arkadaşları tatile gitmek için kolları sıvarlar. Tatil olarak seçtikleri yer ise Goa olacaktır. Samir tatile gittiğinde bir kadına ansızın aşık olur. Kadın yabancıdır. Samir kadına yaklaşmanın yollarını araken Sid ve Akash onu yalnız bıarakarak tatilin keyfini çıkarırlar. Samir’in yanına geldiklerinde onu kadınla çok samimi şekilde bulacaklardır. İlerleyen zamanlarda Akash ve Sid yabancı kadında bir değişiklik olduğunu fark ederler. Şüpheler içinde davranan kadın bekledikleri gibi çıkacaktır. Kadın Samir’i Dil Chahta Hai – Kalbin Arzusu alt yazı izle filminde soyar. Bir adamla ortaklaşa çalışan yabancı kadın Samir’i çulsuz bırakır. Elinde hiçbir şey kalmayan Samir’in halini arkadaşları öğrenir öğrenmez gülme krizine girerler. Samir ise beş parasız eve dönmek zorunda kalacaktır. Eve dönen Samir anne ve babasının kendisi için kız baktığını öğrenir. Bu konuyu Samir ile paylaşan Samir’in evebeynleri kızı görmesi için Samir ile konuşurlar. Ancak Samir görücü ususlü ile evlenmek istemez. Kızı gördüğünde ise farklı düşünmeye başlasa da kızın aslında bi ilişkisi olduğunu öğrenir. Bu nedenle kızın sadece arkadaşı olarak yetinmek zorunda kalan Samir, anne ve babasının kendisi için beğendikleri kızın ne kadar doğru olduğu kanısına varır. Ancak kızın hayatında çok sevdiği biri vardır.

Komedi Tüm Hızı İle Devam Ediyor

Baş rollerinde oldukça tanıdık isimler bulunan filmde Aamir Khan baş rol oyuncusudur. Tüm filmlerinde olduğu gibi bu filmde de muazzam bir oyunculu öne çıkarak Aamir Khan filmleri arasına Dil Chahta Hai – Kalbin Arzusu filminide koymuştur. Birbirinden bağımsız 3 karakterin birbirie ve sevgilileri ile ilişkisini anlatan filmde kendi hayatınzdan anlamlı kareler bulacaksınız. Sid, Samir ve Akash’ın komik ilişkileri ve maceraları sizleri bekliyor.

  • IMDB Puanı:8.1
  • Yönetmen Adı:Farhan Akhtar
  • Oyuncular:Aamir Khan , Preity Zinta , Saif Ali Khan , Akshaye Khanna , Mandala Tayde
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Ritesh Sidhwani , Anupam Sharma
  • Yapım Yılı:2001 - Hindistan
  • Senaryo:Farhan Akhtar , Kassim Jagmagia
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:23-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -