Dhoom 3 izle Full Altyazılı Aamir Khan Filmi

Film Bilgileri1.278izleme
Dhoom 3 izle Full Altyazılı Aamir Khan Filmi

Dhoom 3 izle, Dhoom 3 full izle, Dhoom 3 altyazılı izle filmi olan ve ilk filmi seneler önce çekilmiş olan Dhoom seri filmleri sonuncusu ise Aamir Khan filmleri arasına girmeyi başarmıştır. Filmde diğer seri filmlerine nazaran hem aynı hem de farkı bir senaryo işlenmektedir. Doğrusu filmde ilk Dhoom filmleri ile paralel işleyen bir senaryo mevcut olup, aynı zamanda kişi ve olaylar farklıdır. 2013 yılında Sahir babasının intikamını almak için Chicago’da bankaları soymaya başlar. Büyük bir banka Chicago’nun Batı Şeria’daki çeşitli kollarını soyarak Hindulara bir mesaj bırakır ve palyaço maskesini kanıt olarak gösterir. Kovalamaca sırasında, Batı Bank of Chicago binasının tepesinden altına doğru ilerlemektedir. Polis olay yerine gelirken, aracı çevrelemeye başlarken bir minibüse biner. Kovalamacada Dhoom 3 izle filminde Sahir bir kamyonun altına kayar ve devam etmek için kendini dışarı fırlatır.

Dhoom 3 izle

Devriye motosikletinden bir polis memuru peşinde iken memurun kontrolü kaybetmesine ve gazete standına çarpmasına neden olur. Bunun dışında, Sahir sürekli takipçilerinden kaçmaya çalışır ve halka açık bir otoparka girer. Ardından bir çelik tel kablosu kullanarak ve bisikletine biniyor ve neredeyse bir trene el koyuyor. Kolluğun tüm çabalarına rağmen, soygun engellenmez ve başarıyla ulaşmaktadır. Chicago Polis Memuru Victoria onu yakalamak için başlattığı çabaya rağmen başarısız olur ve bu konuda yardım almak için gerekli kurumlara haber verir. Ona yardım için gönderilen iki kişi vardır bunlar dedektif Jay ve onun ortağı Ali’dir.

Dhoom 3 full izle

Sahir bir bankayı daha soyup kaçar, ancak Jay ve Ali onu takip eder. Peşinde iken Sahir, Ali’yi vurur ve köprü yükselirken Wabash Bulvarında durur. Daha sonra düz giderek köprüden atlar. Bisikleti jet ski’ye dönüşür. Su’da takip ederken, Jay tekne kullanmayı başarır ve Sahir’i kovalar. Ali’yi tekrar geçen Sahir bir sonraki köprüye ulaşmak üzereyken polis gelir. Sahir su altında dalar. Jay, bir helikopter merdiveninde asılı dururken tekrar kaybolmadan önce Sahir’i sol omuzundan vurmayı başarır. Sahir kadın arkadaşı acrobat, Aaliya ile bir gösteride bulunur. Gösteri hile içermektedir. Gösteri başarılır fakat sonrasında Jay, Ali ve polis onun hırsız olduğunu bilerek kuşattır. Jay kanıt olarak silah yarası seçer ancak Sahir incelendiğinde vücudunun herhangi bir yerinde herhangi bir yerde silah yaralanması olduğuna dair bir kanıt bulunmaz. Jay ve Ali ayrılırken Sahir soyunma odasına çekilir. Daha sonra Sahir’in otopsi ikiz kardeşi Samar’ın hile yapmasına yardım eden ve soygun planlaması ve çekilmesinde yardımcı olduğu anlaşılır. Jay başarısızlık nedeni ile kovulur. Ancak işin peşini bırakmak istemez. Jay sonunda Samar’ı bulur ve Sahir’i yakalamanın bir yolunu bulmaya başlar. Samar, sirkteki gösteri arkadaşı Aaliya’ya aşık ama bunu açıklamaz. Bu, kardeşler arasında bir çatlamaya yol açar. Jay bunun avantajlarından faydalanmaya çalışır. Dhoom3 Aamir Khan filmleri arasında olup, 2013 yılında vizyona girmiş ve büyük bir hasılat elde etmiştir.

  • IMDB Puanı:7.0
  • Yönetmen Adı:Vijay Krishna Acharya
  • Oyuncular:Aamir Khan , Katrina Kaif , Abhishek Bachchan , Tabrett Bethell , Uday Chopra
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Yash Chopra , Aashish Singh
  • Yapım Yılı:2014 - Hindistan
  • Senaryo:Aditya Chopra , Vijay Krishna Acharya
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:29-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -