Bombay Talkies izle Türkçe Altyazılı Full | Aamir Khan Filmleri

Film Bilgileri487izleme
Bombay Talkies izle Türkçe Altyazılı Full | Aamir Khan Filmleri

Bombay talkies izle, bombay talkies full izle, bombay talkies altyazılı izle filminde Avinash  Babasını uykudan uyandırır ve homoseksüel olduğunu söyler. Babası ile arasında büyük kavgalar çıkması nedeni ile  Avinash’ın annesi babasının evinden ayrılır. Avinash perişan olmuştur ama yeni başlangıçlar için hazırdır. Bölgede bulunan “Ajeeb Dastan Hain Ye” adlı bir tren istasyonunda bir kız geçer. Gayatri Dev, bir dergi için çalışır. Gayatri, yeni stajyer Avinash ile buluşuyor. Avinash ona eşcinsel olduğunu söyler. Ancak bu durum karşısında Gayatri gayet normal davranır. Bu tutum Avinash’ı şok etmiştir. Yavaş yavaş Bombay Talkies izle filminde birbirlerine yakınlık hisseden bu ikili doğum gününde Gayatri Avinash’i yemeğe davet eder.  O akşam, Gayatri eşi olan Dev’e Avinash’in gay olduğunu söyler. Dev adeta bir şok içerisindedir. Akşam yemeğinde, Avinash ve Dev, ikisi de eski Hindi filmleri ve müziklerini çok sevdiklerini söylerler. Avinash, masanın üzerinde bir şeylere bakmak için Dev’in üzerine yaslanır ve Dev gözle görülür tepki verir.

Bombay talkies izle

Yasak AŞk

Ertesi gün, Gayatri bazı işler için ayrılmak zorunda kalır. Avinash Dev’i tamamen tanımak için evine gider. Ona bir CD verir ve sonra onu dışarı çıkmaya davet eder.  Avinash, Dev’i “Lag jaa gail” diye şarkı söyleyen küçük kızla buluşturuyor. Dev olanlara inanamaz.  Kıza çok para verir ve onunla ne yapmayı planladığını soruyor. Kardeşleri için yiyecek alacağını söyler. Ona yalan söylüyor mu diye sorar. Kısa sürede onun yalan söylemediğini anlar. Bu noktada, Avinash, Dev’in eşcinsel olduğuna emin olur.  Ertesi gün Gayatri ile buluşan ve Avinash Gayatri’nin söyledikleri konusunda hayal kırıklığına uğrar ve kızgın halde düşünür. Dev’in ne düşündüğünü anlamaya çalışır. Avinash Dev ile buluşmak için ofisler arasındaki bir saatlik yolculuğunu kabul ettiğini anlatır. Dev utanır ve o an o ortamdan ayrılmak ister.  Avinash, sensually sarılmak için uzandığında Bombay Talkies altyazılı izle filminde Dev bu arada çok sinirlenir ve öfkesini kaybederek ve Avinash’i şiddetle dövmeye başlar.

Avinash İlişkisini Sonlandırıyor

Avinash Dev’i terk eder ve eve geri döner. Dev’ten aldığı dayak, kendi babasının cinselliğini keşfetmeye çağırdığı anıları tetikler. Dev Avinash’dan özür dilemek için ziyaret eder. Bu sırada Avinash’ın söyledikleri Dev’i tekrar sinirlendirir. Yine, Dev Avinash’a vurmaya başlar. Avinash öfkesini kaybeder ve Dev’i kendisinden uzağa iter. Avinash her şeyi Gayatri’ye itiraf eder. Gayatri çileden çıkar. Gayatri doğruca eve gider ve orada her şeyin bittiğini, onunla birlikte olduğunu öğrendiğini ve evliliğinin başarısız olmasının nedeninin kendisi olduğunu anlatır. Artık özgür olduğunu ve ilişkisinin bittiğini bildirdiğini söyledi. Farklı bir senaryoya sahip olan film eşcinsellerin yaşadıkları hayata farklı bir açıdan bakmaktadır. Birçok tanıdık oyuncunun bulunduğu film Aamir Khan filmleri içinde farklı senaryosu ile farklı bir sınıflama içine bulunmaktadır.

  • IMDB Puanı:7.9
  • Yönetmen Adı:Karan Johar, Zoya Akhtar, Dibakar Banerjee, Anurag Kashyap
  • Oyuncular:Rani Mukherjee , Randeep Hooda , Nawazuddin Siddiqui , Diana Penty , Ranvir Shorey
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Smriti Jain , Deep Singh Kakkad
  • Yapım Yılı:2013 - Hindistan
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:20-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -