Biwi No. 1 izle Altyazılı Full (Salman Khan)

Film Bilgileri466izleme
Biwi No. 1 izle Altyazılı Full (Salman Khan)

Biwi no. 1 izle, biwi no. 1 full izle, biwi no. 1 altyazılı izle filminde Prem (Salman Khan) ve Pooja (Karisma Kapoor), sevimli annesi (Himani Shivpuri) ile dolu bir hayat sürüyor. Tabii ki, her biri muhteşem Roopal’ın (Sushmita Sen Prem’in yaşamına girdiği zaman, reklam ajansının özel modeli haline gelir ve Prem, aklı görüşünü kaybeder.) Hem Roopali hem de Pooja’ya planlama yaparak yatan Bay Moneybags, En iyi arkadaşı Lakhan’ı (Anil Kapoor) ve eşi Lovely’yi (Tabu) karıştırmaya ve Pooja nihayetinde kocasının Paris gezisinin o tasvir edildiği gibi iş dünyasına odaklanmadığını keşfetti. Ültimatomu verdikten sonra Prem bir evden (Pooja’nın) ve bir başka evin (Roopali’s’in) dışına çıkıyor, iyilik için istiyor musunuz? Heavens, hayır Pooja, Lakhan’ın teşviki ve yardımı ile koca bulmaya kararlı En iyisi onun hatasını tanımak ve eve dönmek … Her şeyden önce Biwi No.1!

Akıl almaz bir komplo gibi geldi, fakat unutmayın ki bu bir David Dhawan fiskidir. Burada gerçek değiliz. (Ya da öyleyse, daha sonra bununla ilgili daha fazla bilgi edineceğiz.) Komedi ve eğlence burada ana odak noktası ve her ikisi de yığın yükleri verildi. Filmin yıldızları, esprili diyalog yazarının yükseklikleri hakkında kazılar yapmasına izin vermek için makyajlarını boşa çıkarıyor (Salman’ın eksikliği ve Sushmita Sen’in geniş kısmı). Ve gereksiz karakterler bile yok. Ne, gereksiz mega-kötü niyetler mi yoksa yanlamasına şut atamıyor mu? Heck, eğer film sahtekârmakla ilgiliyse, aynı zamanda sorunun her evde olmadığını da gösteriyor. Lakhan ve Lovely’nin birbirlerine olan% 100 bağlılıklarını izlerken, dünyada bazı mükemmel evlilikler olduğunu hatırlatırız. (Herkes beni sevimli bulabilir mi?) Aamirkhanfilmleri.org sunar.

Önemli, ama ciddi bir yan çubuk: Dhawan çok ciddi bir konuyla ilgilendi ve hikaye çizgisini biraz geriletici buldum, ancak annem kendi sözcük istihbaratını benimle paylaşmaya karar verdi. Tartışıyorum, filmler her zaman bir kadının veya erkeğin kendisinin / eşinin eşini kabul etmesi için istenen bir şey olduğunu gösteriyor mu? Taahhüt / evlilikten sonra, ne kadar acıyor olursa olsun, güvenilmez bir sevgiyi tolere etmemeli veya geri getirmeye çalışmamalıdır. Annem benim batılı toplum temelli mantık ve argümanlarımı vurdu. Güçlü Doğu kültürümüzün en büyük güçlü yönlerinden birinin aile ve çocuklara verilecek büyük önem olduğunu belirtti. Güney Doğu Asya kültüründe, bir erkek ve kadın hayatlarını birbirlerine bağlıyorlarsa, bu çok ciddiye alınır. (Bazen, çok ciddiye alırız.) Biz hata yapanlarız ve evliliklerimizi ve ailelerimizi çalışmak için (akıl içinde) çalışamayacak olursak, batı toplumunun birçok sorunu ile sonuçlanacağız. Yine de kabul edilen nokta. Bunu 1-0’a getir, annem lehine çevir. (Tamam, annem lehine 1.000-5’e benziyor ama kimin sayıyor?) Sizlerde salman khan filmleri kategorisinden diğer filmlerini izleyebilirsiniz.

  • IMDB Puanı:8.2
  • Yönetmen Adı:David Dhawan
  • Oyuncular:Amitabh Bachchan , Salman Khan , Saif Ali Khan , Anil Kapoor , Tabu
  • Tür: Hint Filmleri, Salman Khan Filmleri
  • Yapımcı:Vashu Bhagnani
  • Yapım Yılı:1999 - Hindistan
  • Senaryo:Kamal Hassan
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:16-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -