Baazi izle Altyazılı Full HD Tek Parça 1080p

Baazi izle

Baazi, Ashutosh Gowarikar’ın yönettiği 1995 Bollywood aksiyon filmidir. Bu film, Aamir Khan’ın zorlu bir adam olarak en iyi performanslarından biri olduğu ortaya çıkan, büyük gişe rekorları kıran Sarfarosh’taki polis memuru olarak seçilmesi için temel oluşturduğu bir filmdir. Ustamızın diğer filmleri için Aamir khan izle sayfasını ziyaret ediniz.

Film Bilgileri1.771izleme
Baazi izle Altyazılı Full HD Tek Parça 1080p

Baazi izle

Baazi izle filminde Müfettişi Amar Damjee olarak Aamir Khan’ı, gazeteci Sanjana Roy olarak Mamta Kulkarni’yi, CM Chaturvedi olarak Paresh Rawal’ı ve Kulbushan Kharbanda, Asrani ve Raza Murad’ı da içeren diğer yıldızları canlandırıyor. İlginçtir, bu film Ashutosh Gowariker tarafından yazılmış (yönetmenli). Evet, Lagaan (2001) ve Swades (2004) gibi beyinlerin beyni. Baazi izle filmi muhtemelen en az tanınmış filmi (yazar olarak, yönetmen olarak, 1993 filmi Pehla Nasha gişelerde çok fazla şey yapmadı), gişelerde çok iyi sonuç vermedi. Her neyse, filmde. Kısaca, Paresh Rawal önderliğindeki yolsuzluk yanlısı bir grup siyasetçiyi ve gangsterleri bastırmak için anne ve babasının ölümüne intikam alan bir müfettiş (Aamir Khan) hakkında bir telaş var. Mamta Kulkarni, Aamir Khan’ın sevgi ilgisini çalıyor ve aslında ona bazen yardım ediyor.

Baazi full izle

Baazi (kelimenin tam anlamıyla “düello” olarak tercüme edildi) Aamir Khan’a aittir. Otobüsteki ilk sahneden, bir bina terasının üstündeki en son sahneye (uydu kapları Güney Asya’nın dört bir yanındaki siluetlerle başa çıkmaya başladığında) Aamir muazzam bir şekle giriyor. O, eylem sahneleri ile çok rahat (onun çok yönlülüğüne bir övgü).

Baazi altyazılı izle

Özellikle de etkili olarak hatırladığım birkaç sahne: 1. Sanjana Roy, Amar Damjee’nin evini bir röportaj için ziyaret ettiğinde ve kahya Asrani ve patronu Amar tarafından karşılandığında. Asrani’nin patronundan, Sanjana ile yapılan röportajda Amar rolünü oynaması talimatını veriyor. Sanjana, filmin en komik dizisi ve belki de en iyi komutu.

2. Amar Damjee, Komiser Mazumder’in kızı öldürüldüğünü keşfettiğinde.

3. Baazi full izle filminde Amar ve diğer polislerin kaçak malları yakalamayı umduğu bir ‘dhaaba’ (bir karayolunda bir yeme yeri) dışında bir sahne. Burada ikinci sahne (bir suç grubunun durağı olarak yerin ilk tanımlanmasını takiben) özellikle iyi vuruldu. Ve evet, dhaaba çok gerçekçi görünüyor, bir benzin istasyonu ve chaarpaayees ile komple. Dhaaba’yı eski moda bir servis plazası olarak düşünün (eyaletler arası otobanların her 30 milte bir yanında, yani Florida Turnpike’de sahip olduğunuz tür)

4. Müfettiş Damjee gangsterlerin kıyısına gizlice (ve bir salwaar kameez ve Sindhi kap giyiyor!) Ziyaret ettiğinde.

5. Amar, Dole Dole Dil Dole adlı şarkıda bir kadın rolünü üstlendi ve bundan birkaç dakika sonra kötü adamlara erişmek için.

Baazi izle filminde ilgili ana aktörler çok iyi sonuç verirler. Sonuç olarak, cazip bir eylem, bir desh bhagt (vatansever) polis müfettişinin tüm unsurlarıyla birlikte oynuyor. Burada Aamir Khan ve Bay Gowariker ile bir trend tahmin etmeliydik!

Bu film iyi yapılmış, ancak bazı kısımları gereksiz yere olması gerekenden fazla sürükleniyor. Yine de, yalnızca Aamir Han’ın oyunculuk kahramanlığını kanıtladığı çok iyi bir film için üç buçuk yıldızla gidebileceğim bir film.

  • IMDB Puanı:8.5
  • Yönetmen Adı:Ashutosh Gowariker
  • Oyuncular:Aamir Khan , Paresh Rawal , Mushtaq Khan , Kulbhushan Kharbanda , Kunika
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Salim Akhtar
  • Yapım Yılı:1995 - Hindistan
  • Senaryo:Ashutosh Gowariker
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:09-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -