Akele Hum Akele Tum izle Full Altyazılı HD 1080p Tek Parça

Akele hum akele tum izle

Yapımcı ve yönetmen Mansoor Khan, Hint filmlerinde ender rastlanan bir şeyler yayınlıyor: kriz döneminde çağdaş bir evliliğin olgun bir çalışması. Ebeveynlerinin düzenlenmiş bir evlilik planını reddeden, mücadele eden bir şarkıcı (Manisha Koirala), mücadele eden bir besteciyle (Aamir Khan) evlenir. Kariyeri beklenmedik bir ara verince, kızgınlığı oğullarının gözaltında tutulması için yoğun bir mahkeme salonunda sonuçlanır. Sonra olaylar iyice sarpa sarar. Sizlerde aamirkhanfilmleri.org sitesinden bütün bu oyuncuya ait filmleri izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri636izleme
Akele Hum Akele Tum izle Full Altyazılı HD 1080p Tek Parça

Akele hum akele tum izle

Bence Akele hum akele tum filmi hindi filmlerinin dışında bir sınıftır. Filmin tamamında kahraman / eroin birbiri üzerine odaklanan filmin merkezidir. Filmin en güzel yanı, bu Olgun ve gerçek bir öykü, burada aşık ve evlenebilen iki kişi karşılaşabileceği problemleri tasvir ediyor; gerçek hayat problemleriyle uğraşıyor ve hem kocası hem de eşi olarak egoları çatışıyor Aynı alanda büyümek için dürtüler başlıyor. Hero ve Heroin evlenir. AK (zorlu bir şarkıcı besteci) meetingMK (anne-babası tarafından shastriya sangeet’in kendisine empoze edilmesini istemeyen çok şarkıcı), anne babaya meydan okumak ve evlenmek gibi ilk diziler ilk 1’de /2 saat. MK şarkı söylemek için bir kariyer istiyor, ancak tüm ev işlerinde düzenli olarak zorlu bir uygulama buluyor ve bir çocuğu yönetmek zorunda kalıyor. Akele hum akele tum izle filminde AK, müzikal şöhretin kendi kariyeri uğruna uğradığı kendi arayışında fazla tüketiliyor. MK, ev hanımı dışında bir şey olmak isteğiyle yanan ve kocasının ilgisizliği onu evden çıkarmaya yönlendiriyor ve çocuğu ebeveyn evine bırakıyor. Öykü daha sonra AK’ye ve çocuğa ve oğlunu nasıl tanımaya başladığını anlatıyor. AK’in Kid’iyle DAD-SON ilişkisi kurduğu sahneler gerçekten çok dokunaklı. Özellikle kendisine doğum gününde onu uzaktan kumandalı bir araba satın alacağına dair söz verirken bunu başaramamaktadır. Çocuk ifadelerden daha fazla söz alan duygusal sahnelerin çoğunda harika bir performans sergilemektedir.

Akele hum akele tum full izle

MK, şans eseri önde gelen bir kahraman olur ve AK ile yamalamayı umar; ancak MK, bu şansı yakalamak için film endüstrisindeki nüfuzunu kullandığı için sahip olduğu müzik yönetmeninin mola aldığını keşfedince olaylar değişir. AK öfke fırtınalarıyla evinin dışına attı ve sahne, zekice yasal bir mahkeme odası sahnesi için belirlendi. Paresh Rawal MK için avukat oynuyor ve Javed Khan (Guess !!!) AK için avukatlık yapıyor. İki mahkeme salonundaki tiyatro oyununu ve göstericiyi AK ile sahaya çıkardı. Mahkeme salonundaki sahnelerin en ilginç kısmı, önemli iddialar ve karşı iddialar sırasında herhangi bir arka plan skorunun bulunmaması, bu da bir mahkeme salonunda oturmakta ve mahkeme salonunda oturmakta olduğumuz hissine neden olmaktadır.

Akele hum akele tum altyazılı izle

Oyunculuk, bir Mansoor Khan filminden beklediğiniz gibi ilk oran. Karakter sanatçıları arasında Tanvi Azmi (AK VE MK’nın komşusu öne çıkıyor: Shafi Inamdar, Deven Varma ve Rohini hattangadi’nin küçük ama önemli rolleriyle güzel bir performans sergiliyor. Film, AK ve MK’nın her zamanki Hindi film stiline uymasıyla mutlu bir notla sona eriyor. Film hakkında beğenmediğim tek bölüm bu. Hindi filmlerine bu tür sonları vermenin ardında yatan mantık, izleyiciler henüz filmlerde gerçeği kabul etmeye henüz hazır olmayabildiğinden kaynaklanıyor düşünüyorum. Bununla birlikte, filmin hayata oldukça yakın olduğunu, Belki de bu filmden iyi paralar kazanamamalarının sebebi budur.

  • IMDB Puanı:8.2
  • Yönetmen Adı:Mansoor Khan
  • Oyuncular:Aamir Khan , Manisha Koirala , Paresh Rawal , Tanvi Azmi , Rohini Hattangadi
  • Tür: Ustanın Filmleri
  • Yapımcı:Ratan Jain
  • Yapım Yılı:1995 - Hindistan
  • Senaryo:Nasir Hussain , Mansoor Khan
  • Ekleyen:
  • Eklenme Tarihi:09-01-2017
  • Etiketler:
Yorum Yap
Benzer Filmler
recep ivedik 5 izle - ölüm günün kutlu olsun izle -